Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Nové vybavení pro hasiče

Typ: ostatní
.V Kašavě u hasičů již byl Ježíšek!

Závěrem roku se podařilo dokončit nákup pěti kompletních, nových zásahových obleků včetně přileb, obuvi a rukavic. Dále byl pořízen batoh s vybavením na likvidaci lesních požáru v těžce přístupných terénech. Zakoupeny byly taktéž protipovodňové pytle, které budou velkým pomocníkem při bleskových povodních. Nákup veškerého vybavení byl realizován za pomocí Zlínského kraje a naší obce.

Tímto bychom chtěli poděkovat celému zastupitelstvu naší obce a především starostovi Petru Černochovi za pomoc a kladné vyřízení naší žádosti.

🚒HASIČI KAŠAVA🚒

  • Dotace ze Zlínského kraje: 170.000,-- Kč
  • Spoluúčast obce: 89.315,-- Kč
  • Celkové náklady: 259.315,-- Kč

..

  • Obnova zásahových ochranných obleků je spolufinancována Zlínským krajem

Vytvořeno: 24. 12. 2022
Poslední aktualizace: 24. 12. 2022 13:46
Autor: Správce Webu